Odważny Manager

odwazny mngr
 Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, po co pracujesz i na czym zależy ci w życiu? Czy miałeś wrażenie, że się nie realizujesz? Warsztat „Odważny menedżer” w Akademii Finansów i Biznesu Vistula pomoże Ci przypomnieć sobie, o czym tak naprawdę marzysz i da Ci siłę do spełnienia twoich pragnień. Zaczynamy 10 grudnia 2014 r. o godz. 17.00. Wstęp wolny. Obowiązuje rezerwacja miejsc.

Przyszedłeś na ten świat, aby w pełni zrealizować swój potencjał, odkryć swoje talenty i dzielić się nimi ze światem! Możesz realizować swoje marzenia, aspiracje oraz żyć i pracować tak, aby się spełniać i być szczęśliwym!

Powyższe zdania powodują, że czujesz ciekawość, a może nawet ekscytację? Jeśli tak, to ten warsztat jest właśnie dla Ciebie!

– Chciałbym, abyś w czasie warsztatu zajrzał w swoje serce, przypomniał sobie swoje najgłębsze cele i motywacje. Chciałbym Ci pomóc odnaleźć w sobie odwagę, by sięgać po swoje marzenia i aspiracje przy czym doświadczać też trwałej zmiany! Chciałbym byś odkrył, co przeszkadza w pełni wykorzystać swój potencjał oraz dać Ci konkretne narzędzia, które pomogą Ci znów poczuć odwagę i moc. Poprzez szczególne podejście do warsztatów, opartych na mocnym udziale, zaangażowaniu, energii i ruchu, proces nauki będzie szybki a wypracowane efekty trwałe – przekonuje Jacek Murawski, autor szkolenia.

Niezależnie od tego czy prowadzisz własną działalność, pracujesz na etacie czy też zamierzasz rozpocząć nową pracę lub biznes, zawsze jesteś swoim własnym menedżerem. Sam jesteś odpowiedzialny za swoje sukcesy i porażki, za swój sukces finansowy, za atmosferę w swoim miejscu pracy i w domu.

Często zapominamy, po co właściwie pracujemy. Naszym celem staje się osiągnięcie kolejnego stanowiska w hierarchii, lepszej pozycji firmy na rynku, sukcesu produktu itd. Zapominamy przy tym o sobie, swoich głęboko ukrytych marzeniach i aspiracjach. Często zapominamy też o swoich wrodzonych talentach i predyspozycjach.

Potrzebujesz zmiany? Weź udział w warsztacie Jacka Murawskiego i zostań menedżerem własnego życia.


Warsztat Odważny menedżer. Wstęp wolny
10 grudnia 2014 r., godz. 17.00-20.00
Akademia Finansów i Biznesu Vistula
aula A4
ul. Stokłosy 3, Warszawa

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *